Oferta

Formatowanie prac dyplomowych

Profesjonalne formatowanie prac dyplomowych. Sformatujemy Twoją pracę licencjacką, magisterską i doktorską zgodnie z wymaganiami uczelni (lub zgodnie z najlepszymi praktykami).

Formatowanie dokumentów firmowych

Formatowanie dokumentów oraz prezentacji firmowych w formacie Microsoft Word, PowerPoint oraz Publisher. Powierz wygląd swoich dokumentów profesjonalistom.

Projekty Adobe InDesign

Projektowanie, łamanie, sprawdzanie, składanie i przygotowywanie do druku dokumentów (od papeterii i ulotek przez plakaty oraz broszury po raporty) w programie Adobe InDesign CC.

Bezpieczeństwo

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo i poufność Twoich plików - przygotowywany przez Ciebie dokument nie może dostać się w niepowołone ręce. Zapewniamy pełen profesjonalizm oraz stuprocentowe bezpieczeństwo: każdy dokument, nad którym pracujemy, przechowywany jest wyłącznie lokalnie (jego kopia nigdy nie trafia do internetu lub chmury plików). W momencie, gdy zlecenie jest zakończone, otrzymasz dokument zaszyfrowany, który otworzyć możesz jedynie Ty po wpisaniu otrzymanego hasła dotępu.
300
Realizacji
7
Lat na rynku
Cena
  • Prace dyplomowe (licencjackie, magisterskie, doktorskie): bez względu na zawartość, cena to zawsze 2.5 zł za jedną stronę. Z góry wiesz, ile będzie kosztować formatowanie Twojej pracy.
  • Formatowanie dokumentów biznesowych: cena ustalana indywidualnie w zależności od formy dokumentu.

O nas

Akapit to agencja interaktywna, która specjalizuje się w formatowaniu dokumentów tekstowych z wykorzystaniem zaawansowanych i wiodących rozwiązań informatycznych. Od 7 lat działamy w całej Polsce, pomagając zarówno studentom w formatowaniu prac dyplomowych, jak i firmom, kompleksowo zarządzając wizualną stroną dokumentów firmowych.
Specjalizujemy się w programach pakietu Microsoft Office (Word, PowerPoint, Publisher, Excel) oraz Adobe InDesign. W przypadku skomplikowanych zleceń, wykorzystujemy język programowania VBA (Visual Basic for Applications).
Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

E-mail: kontakt@akapit.info.pl

Możesz również skorzystać z formularza kontaktowego.